آموزشپنل کاربریمدیریت محصول

آموزش افزودن و مدیریت محصولات

نحوه افزودن و مشاهده محصولات

برای افزودن محصولات و مشاهده وضعیت آن ها در پنل فروشندگان ای اس جی ترید ESGTrade همانند قابلیت های دیگر باید از طریق نام کاربری و رمز عبور که در قسمت آموزش ثبت نام و ورود به پنل گفته شد، وارد پنل کاربری یا همان میزکار خود شوید.

برای این کار می توانید از طریق گزینه محصولات (1) در منو سمت راست و هم از طریق گزینه های روی صفحه اصلی (افزودن محصول (2) و مدیریت محصولات (3)) وارد شوید و محصول را اضافه کنید.

نحوه افزودن و مشاهده محصولات

افزودن محصول

برای افزودن محصول ، دو روش وجود دارد که بسیار ساده است. روش اضافه شدن به سایر فروشندگان محصول موردنظر و یا اضافه کردن محصول جدید که هر کدام آموزش های خاص خود را دارد.

روش اول :

در این روش شما ابتدا محصول خود را از لیست محصولات وبسایت جستجو کرده و در صورت نیاز، مشخصات خود را وارد می کنید و در نهایت در کنار سایر فروشندگان این محصول شمرده می شوید.

مرحله اول :

ابتدا در قسمت جستجو (1) ، محصول مورد نظر خود را جستجو کرده و از لیست نتایج (2) انتخاب کنید. در غیر این صورت با زدن دکمه افزودن محصول جدید (3) ، اقدام به اضافه کردن محصول مورد نظر خود کنید که توضیح تکمیلی آن را در روش دوم خواهیم گفت :

برای افزودن محصولات شما باید سه مرحله بسیار ساده را بگذرانید. اطلاعات محصول، توضیحات محصول و عکس و آلبومی از تصاویر آن را به صورت ساده و راحت وارد و در نهایت ارسال می کنید.

مرحله دوم :

در مرحله بعد با انتخاب محصول مورد نظر از لیست نتایج ، مشخصات محصول (1) به شما نمایش داده می شود که در صورت نیاز برای اضافه کردن مشخصات دلخواه (2) خود می توانید یک سری مشخصات مانند قیمت و مقدار خود را اضافه کرده و با زدن دکمه ارسال (3) ، جزو فروشندگان این محصول برای کاربران به نمایش گذاشته شوید.

روش دوم :

برای افزودن محصول جدید، شما باید سه مرحله بسیار ساده را بگذرانید. اطلاعات محصول، توضیحات محصول و عکس و آلبومی از تصاویر آن را به صورت ساده و راحت وارد و در نهایت ارسال می کنید.

مرحله اول :

در مرحله اول شما باید همانند تصویر زیر، اطلاعات محصول (1) از جمله عنوان فارسی و انگلیسی، دسته بندی، قیمت و برچسب محصول را وارد کنید و به مرحله بعد بروید.

افزودن اطلاعات محصول

مرحله دوم :

در مرحله دوم، توضیحات محصول (1) مانند توضیحات کوتاه (2) و توضیحات کامل (3) را بنویسید تا مشتریان اطلاعات کامل تری از محصول داشته باشند و راحت تر و آگاه تر خریداری کنند.

افزودن توضیحات محصول

مرحله سوم :

در مرحله سوم و آخر نیز که ارسال عکس (1) است، شما باید آلبومی از تصاویر محصول (2) خود را آپلود کنید و در نهایت با تایید توضیحات ، آن را ارسال کنید تا وارد مرحله تایید توسط پشتیبانی ای اس جی ترید شود.

افزودن عکس محصول

مشاهده محصولات

از طریق همان پنل کاربری یا میزکار خود می توانید وارد قسمت مشاهده محصولات (1) خود شوید و آن ها را مدیریت کنید. البته به این نکته توجه کنید که محصولی که شما ارسال می کنید ابتدا باید توسط تیم پشتیبانی تایید شود تا نمایش داده شود.

مشاهده و مدیریت محصولات

تا قبل از تایید می توانید در قسمت محصولات غیرفعال، آن را مشاهده کنید. در قسمت تنظیمات محصول (2) نیز شما امکان مشاهده جزییات و در صورت نیاز تغییر یا حذف محصول را دارید و هم چنین می توانید پرینت و دانلود جزییات محصول به صورت PDF ، CSV و … را داشته باشید.

** امیدواریم که این آموزش نیز پاسخگوی سوالات شما بوده باشد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن